Wróć na poprzednią stronę
ALIENS RPG -> NOWOŚCI

Dodane w 2005 roku
| 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 |

2005-08 (połowa sierpnia)
Materiałów trochę się nazbierało, ale brakuje czasu na redakcję. Nie mówiąc o tym, że od ostatniej sesji w Aliens minęło już trochę czasu..... Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jakąś aktualizację - proszę o info - postaram się wtedy zmobilizować i konkretny materiał dodać. W przeciwnym wypadku - proszę czekać.

2005-04-15
Dziś jeden dokument nadesłany przez Voytassa - opis floty handlowej - właściwie jest to wstęp do opisu ruchu cywilnego w kosmosie.

2005-04-15
Czasu nadal nie za dużo. Zgodnie z obietnicą jeden dokument (wiem, wiem, to nic odkrywczego). Kilka zdań o Operatorze broni ciężkiej (opis ten zostanie uzupełniony w przyszłości). Dodatkowo liczę że na dniach dostanę obiecane materiały od Voytassa. Jak zwykle zapraszam też do http://uscmc.g4sa.net, gdzie pojawiają się artykuły, częściowo powiązane z tą stroną :).
Dodatkowo porawiłem kilka drobnych błędów na stronie.
Do nastepnej aktualizacji.

2005-03-30
Na razie nie mam nowych materiałów. Córka (tak, dobrze słyszycie, Ender ma córke :)), zajmuje mi cały wolny czas (teraz udało się na chwilę do kompa dorwać). Z tego powodu nie mam czasu na pisanie nowych materiałów. Jednak dziś wrzucam nowy "artykuł". link do http://uscmc.g4sa.net - jest to blog Thomasa Fortha - żołnierza USCMC. Blog prowadzony jest przez Rogue. Blog ten jest dosyć klimatyczny i często uaktualniany (będzie... bo teraz jest pisany od nowa :)

Za półtora tygodnia liczę że wrzucę opisy kolejnej(ych?) specjalizacji. Może coś jeszcze. Liczę że Voytass po ponad rocznej przerwie w pisaniu artykułów w końcu coś stworzy.

Jeszcze jedno - ostatnio zmieniłem księgę gości (ktoś mógł nawet to zauważyć. Może w ciągu miesiąca - dwóch, uda mi się przenieść stronę do własnego systemu opartego o perl + postgres - powinno ułatwić to proces tworzenia i poprawiania materiałów. Ale to przyszłość.

2005-01-14
Na razie brak aktualizacji. Sytuacja wygląda tak: od ponad roku aktualizację robiłem samemu. Kilka tekstów podesłały osoby z sieci. Brak czasu skutecznie uniemożliwia mi pisanie nowych tekstów na stronę. Dodatkowo (mimo braku czasu), siedzę weekendami nad nową wersją strony: dynamiczna zawartość, możliwość łatwej edycji i dodawania tekstów. Jednak nawet najlepszy system, nie zastąpi autorów. A moich tekstów będzie tutaj teraz mniej. W związku z tym, do wiosny raczej nie będzie nowych tekstów. Chyba że ktoś coś podeśle...
Pozdrawiam wszystkich miłośników Aliens RPG
Ender

Wróć/Back Do góry/Up