Wróć na poprzednią stronę
ALIENS RPG -> KORPORACJE -> BIO-NATIONAL INTERNATIONAL "BIO-NAT"

BIO-NATIONAL INTERNATIONAL "BIO-NAT"

Bio-National jest największą korporacją zajmującą się medycyną. Główna kwatera znajduje się na Ziemi. Inne ważne ośrodki należące do Bio-National znajdują się na Micor, Starview, Arcturus, New Eden i Hilo. Korporacja ta jest jedną z największych korporacji XXVI wieku. Należy do tzw. Wielkiej Piątki. Bio-National dysponuje siłami wojskowymi. Wykorzystuje je, tak jak inne korporacje: oficjalnie do ochrony statków i kolonii, w praktyce zaś, największy nacisk kładziony jest na oddziały specjalne, których zadaniem jest sabotaż, szpiegostwo przemysłowe, terroryzm - wszystko co powoduje, iż Bio-National jest najważniejszym dostawcą sprzętu medycznego. W skład Bio-National wchodzi kilka korproacji, wśród nich między innymi Neo-Pharm

Podstawowe informacje:
Profil: medycyna, badania biologiczne
Kwatera: Ziemia (Ameryka)
Fabryki: leki, systemy podtrzymywania życia, narkotyki, broń
Prowadzone badania: nowe leki (przy okazji nowe narkotyki), systemy hibernacyjne, genetyka
Korporacja mędzynarodowa, składają się na nią największe korporacje świata.

Bio-National, tak jak inne korporacje, dosyć długo nie wiedziałą o xenomorfach. Dopiero układy (niekonieczne przyjazne) z BTL oraz New Horizon spowodowały, iż ludzie z BioNat wtrącili się do walki o zdobycie kawałka obcego. Walka ta rozpoczęła się po roku 2557.

NEO-PHARM
Jest główną grupą medyczną wchodzącą w skład Bio-National. Zajmuje się medycyną, systemami chirurgicznymi oraz lekarstwami. Neo-pharm dysponuje również własną jednostką zajmującą się bronią biologiczną. DO roku 2560 nie miała dostępu do ksenomorfów. Jest jedną z niewielu korporacji dysponujących technologią, która prawdpodobnie pozwoliłaby na opanowanie ksenomorfów (neutralizacja zagrożenia związanego z kwasem oraz możliwość przebadania). Jednak lata późńiejsze udowodniły, iź ksenormofy są zbyt niebezpieczne nawet dla "przygotowanych" naukowców.
Kwatera korporacji mieści się na Ziemi, na terenie Chin. Jest to kolejna grupa międzynarodowa, w skład której wchodzą przedstawiciele Chin, Australii i Ameryki.

Wróć/Back Do góry/Up